Murzius pavargo ir pasitraukia

5 Months ago

Sveiki visi as nusprendziau pasitraukti is Counter strike 1.6 pasaulio pasenaiu ir pavargau zaidimams jau nebeturiu laiko projekto tikrai neuzdarysiu bet perleisiu "parduosiu" kitam asmeniui su saliga kad admin kuriems uzdejas visam ir lisk 
savo administratorius tikrai parekomenduosiu tai didelio skirtumo manau net ir nepajausit gal zmogus peremes silentai tures daugiau laiko ir noro aptvarkyti sita maza mano komunity :) tad atsisveikinu su visais aciu jums uz gerai praleista laika man tikrai labai patiko su jumis :) myliu ir sudie 

5 Months ago
tu cia rimtai ar prikolini ? 
5 Months ago
normaliai tu cia...
5 Months ago
ahuiel?
5 Months ago
:((((
5 Months ago
jo rimtai, manau radau gera zmogeli kuriam pardosiu uz manau simboliska 250 eur suma jis musu projekto zaidejas todel manau pavyks susitart kad paliktu administracija tapacia po svenciu susitinkam su juo nepykit bet pavargau ir visai rankos nekyla tvarkyti cia kazka 
todel dideliu permainu turbut neivyks tik kad be manes busit :) 
5 Months ago
Gaila, kad palieki visą šita projekta.. Buvo smagu kad čia buvai Murz :)
5 Months ago
cia vien del muziaus apsimoka but ateina paprikolina 
5 Months ago
Ziebtuvelis He writes:

cia vien del muziaus apsimoka but ateina paprikolina 

sese  uz mane su kiausu diena tave pasveikno nes prasiau jos :) sake tu snaudi nepergyvenk draugeli taves tikrai nepamirsiu :)))

5 Months ago
i Wish i could understand whats going on here :D
5 Months ago
Heartless He writes:

i Wish i could understand whats going on here :D

i am living counter strike world seling silentai to other guy :) so bye bye i will miss you all the best time i spell with you guys 
i am to old tired