Important    Closed

Atranka Dust2 only 21+ reikalingas PRIŽIŪRĖTOJAS

1 Year ago

SVARBU. Prieš pildant atrankos anketa viska atydžiai perskaitykite, kad nekiltų klausimų.

Pildykit anketa tik tie kurie yra aktyvus šitame projekte (Reikalingas tik vienas prižiūrėtojas (Dust2 only 21+ serveryje) )

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Reikalavimai:

Turite būti aktyvus, atsakingas.

Kai žaidėjas prašo pagalbos turite jam padėti, o ne ignoruoti.O jeigu nežinote kuo padėti siųsti pas atitinkamus žmones.

Su kiekvienu žaidėju privalote bendrauti maloniai. Nesvarbu kas jis yra - naujokas, senbuvis ar jūsų priešas.

Visus bausti privalote taip pat.

Turėtumėte būti raštingas.

Privalote laikytis visų silentai.lt taisyklių.

Turite turėti kažkiek patirties tokiame darbe.

-----------------------------------------------------------------------------
Anketą pildyti nauju pranešimu šioje temoje.
-----------------------------------------------------------------------------

Anketa:

Jūsų Vardas :

Jūsų nick žaidime:

Kiek Jums metų ( nuo 16 metų pildote tik šita anketa)?:

Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:

Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?:

Ar mokate amx komandas?:

Ar turite patirties būti prižiūrėtoju?:

Kiek laiko žaidžiate silentai.lt (iš viso)?:

Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?:

Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje?:

Jūsų kontaktai: skype

Atskirai apklausinėsiu kiekvieną asmeniškai per Skype, taigi nepamirškite prie kontaktų palikti savo Skype.

Jeigu Jūsų pranešimas ištrinamas, reiškia anketa atmesta! Tai gali būti dėl to:

- Jeigu anketa užpildyta atmestinai.
- Jeigu yra tuščių vietų.
- Jeigu Jūsų ,,bloga praeitis".

Prižiūrėtojas gauna nemokama admina šitame serveri (Dust2 only 21+), forume taga ant niko (prižiūrėtojas), bei pagarba mūsų projekte .

1 Year ago
Jūsų Vardas : Audrius

Jūsų nick žaidime: inc. Citrina

Kiek Jums metų ( nuo 16 metų pildote tik šita anketa)?: 18

Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Na visų pirma tai norėčiau tapti prižiūrėtoju, nes palaikyti tvarką serveryje, padėti visiems kuo galiu, nors kaip ir taip padedu kiek galiu, laikui bėgant gal kokių įdėjų pagalvot, įgyvendint, kažką sumastyt, kad surinkt vis daugiau chebros, nors ir taip jos pakanka, bet kaip sakoma kuo daugiau tuo geriau, kažkokių variantų pagalvot, kad įdomiau būtų žaist kitiem, pavyzdžiui kokius turnyrus parengt galėčiau 1x1, 2x2 ir pnš iš kokių prizų, gal pakurt knife servą, ten kokių turnyrų.

Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Manau, kad esu pakankamai geras šioje srityje, turiu patirties, esu buvęs ne vieną kartą prižiūrėtoju, ne viename serveryje, kurių neminėsiu, nors ir taip dauguma uždaryti, esu aktyvus, draugiškas, na kartais būna užverda pyktis, bet pats save apraminu, sutramdau, o ne liejuosi ant žmonių serveryje, turiu keletą įdėjų, na laikui bėgant atsiras dar ir dar, kurias stengsiuosi įgyvendinti, nebūtinai vienas, su jūsų visų pagalba, dažnokai žaidžiu šitame serveryje, ką jau dauguma pastebėjote, ir tai kaip ir nemažas pliusas, jau ir taip prižiūriu, bet šitaip būtų dar nuostabiau, daugiau motyvacijos, didesnis atsakingumas, kas yra man ne kliūtis, kuo daugiau atsakomybės, tuo įdomiau, daugiau veiklos ir šeip įdomiau, bei kaupiasi man patirtis.

Ar mokate amx komandas?: Taip

Ar turite patirties būti prižiūrėtoju?: Taip, jau kaip ir minėjau :)

Kiek laiko žaidžiate silentai.lt (iš viso)?: Na tiksliai nežinau, bet jau ilgai... Tikrai keli mėnesiai, daugiau.

Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Būna visaip, jei neužsiimu sportu visą dieną, nėra kažkokios veiklos labai, tai nuo ryto 11:00 kokios iki pietų, daugiau, ir poto vakare atsisėdu ir varau kol neatsibosta, iki kokių 3:00, bei dar pagal nuotaiką čia, bet kelias valandas tai visada.

Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje?: Na kaip ir ne, nebent ten vieną, kitą sykį įspėdavo, kad ramiau su banais, bet šiaip viskas gerai, jau laiko prabėgo, normaliai, atsakingai elgiuosi ;)

Jūsų kontaktai: skype: audriustg
1 Year ago
Jūsų Vardas : Rokas

Jūsų nick žaidime: Bmw330

Kiek Jums metų ( nuo 16 metų pildote tik šita anketa)?: 22

Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Todėl, kad turiu labai nepastovų darbo grafiką, būnu prisjungęs įvairiu laiku, tiek kai serveris pustuštis, tiek kai labai sunku prisiconnectinti.

Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Nežinau kodėl reiktų rinktis mane, gal labai išskirtinių savybių nėra, bet yra didelis aktyvumas ir objektyvumas žiūrint į vieną ar kitą problemą.

Ar mokate amx komandas?: Pagrindines - taip

Ar turite patirties būti prižiūrėtoju?: Turiu, šiame žaidime esu grįžęs po ilgos pertraukos, dėl to nepamenu amx komandų.

Kiek laiko žaidžiate silentai.lt (iš viso)?: Ilgai, dabar žaidžiantys didžioji dalis turėtų atsiminti iš in game vardo.

Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: min 3 val

Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje?: Realiai paskutinis banas už tai, kad stojau ginti kito žaidėjo, kurį adminas Marks kas round slayino dėl to, kad šis jam nepatiko. Kitų kartų nepamenų, buvo lyg valandai iš serverio banas už speed, bet klaida buvo, ieškojau admin skype, kad atsiųsti dem, bet taip ir nebeatsiunčiau, galvojau ai, tebūnie, tik valanda :)

Jūsų kontaktai: skype: lt.rocks
1 Year ago
Bmw330 He writes:

Jūsų Vardas : RokasJūsų nick žaidime: Bmw330

Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Todėl, kad turiu labai nepastovų darbo grafiką, būnu prisjungęs įvairiu laiku, tiek kai serveris pustuštis, tiek kai labai sunku prisiconnectinti.

Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Nežinau kodėl reiktų rinktis mane, gal labai išskirtinių savybių nėra, bet yra didelis aktyvumas ir objektyvumas žiūrint į vieną ar kitą problemą.

Ar turite patirties būti prižiūrėtoju?: Turiu, šiame žaidime esu grįžęs po ilgos pertraukos, dėl to nepamenu amx komandų.

Kiek laiko žaidžiate silentai.lt (iš viso)?: Ilgai, dabar žaidžiantys didžioji dalis turėtų atsiminti iš in game vardo.

Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje?: Realiai paskutinis banas už tai, kad stojau ginti kito žaidėjo, kurį adminas Marks kas round slayino dėl to, kad šis jam nepatiko. Kitų kartų nepamenų, buvo lyg valandai iš serverio banas už speed, bet klaida buvo, ieškojau admin skype, kad atsiųsti dem, bet taip ir nebeatsiunčiau, galvojau ai, tebūnie, tik valanda :)

Nu tave tai pastoviai matau tam serve nolifini :D esi aktyvus gan.ir dabar adminas esi ar ne? Del komandu jei nzn tai cia nelabai didele beda amx_help yra visos komandos.nu ziuresim gal dar daugiau kas uzpildys anketa.

Citrina irgi aktyvus.ir dabar adminas,matos kad moka elgtis su admin nesamoniu nedaro.kaip kiti prisipirke adminu issidirbineja daro belenka.paskui prarade verkia ir klausia uz ka adminas nujimtas.
1 Year ago
Jūsų Vardas : Rokas Jūsų nick žaidime: Bmw330

Nu tave tai pastoviai matau tam serve nolifini :D esi aktyvus gan.ir dabar adminas esi ar ne? Del komandu jei nzn tai cia nelabai didele beda amx_help yra visos komandos.nu ziuresim gal dar daugiau kas uzpildys anketa.

Citrina irgi aktyvus.ir dabar adminas,matos kad moka elgtis su admin nesamoniu nedaro.kaip kiti prisipirke adminu issidirbineja daro belenka.paskui prarade verkia ir klausia uz ka adminas nujimtas.

Bmw nėra adminas, o apie anketos užpildymą, tai nemanau, kad dar kažkas pildys, nes iš LT mažai kas lošia dust2 only o užsieniečiai tingyniai :D
Normaliai atsakyt kažkaip neišėjo kaip tu reply padariai kitaip biški :D
1 Year ago
ūsų Vardas : Zygimantukas per bruksneli grazuoliukas.

Jūsų nick žaidime:EtaCross`

Kiek Jums metų ( nuo 16 metų pildote tik šita anketa)?:19!

Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:Megstu visalaika kontroliuoti situacija, gaves priziuretojo statusa igausiu galia su kuria galesiu ibauginti savo priesus ir nusidejelius. Juokauju :d , as tiesiog noriu palaikyti tvarka siame serveryje kuriamia as taip labai,labai megstu zaisti !!! Noriu tapti sio projekto dalimi ,kad mane atsimintu ,gerbtu ir myletu.

Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?:Nes mano intelekto koficientas sieka 130 iQ. :D Juokas juokais ,bet tai tiesa.Istikruju tai nereiskia ,kad as esu kitoks (ISSKIRTINIS) zaidziant sita zaidima nereikia tureti kazkokiu isskirtiniu gabumu,todel nebutinai mane galit isrinkti.Nors ne, geriau rinkit mane :D

Ar mokate amx komandas?:Jei nemokeciau tai sitos anketos nepildyciau,nes manes tikrai neisrinktumet ,del amx komandu nezinojimo. 

Ar turite patirties būti prižiūrėtoju?:TAIP xtcs.lt projekte buvau isrinktas 2015 metais swarm priziuretojas ,siame projekte isbuvau apie 6 menesius priziuretojumi.

Kiek laiko žaidžiate silentai.lt (iš viso)?:Tik 2 savaites,bet planuoju jame isbuti iki paskutiniosios sio projekto imperijos zlugimo minutes.

Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?:bunu visadiena ,bunu,kad isvis nebunu,todel sunku pasakyt apytiksliai praleista laika serveryje.

Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje?:Na as pamenu tycia nejau c4 minuoti ,bijojau ,kad awp prarasiu,visi mano kamondoje keikesi ir nekente manes,todel savyje net dabar jauciu didziule kalte ir noriu ja atpirkti dirbdamas jusu dinastijai.

Jūsų kontaktai: skype: Konsul Konsul
Chat