Important

Del skinu atnaujinimo

3 Months ago

Sveiki taigi noriu paklausti visu zaidejiu zaidzianciu cs go serve,ka manot apie skinu atnaujinima kas pora menesiu ? Ar kas 3,senus skinus pakeisti i naujesnius,grzesnius hd skinus.taip pat galit siuliti savo patinkancius skinus cia.ir gal but ikelsim.yra skinu limitas 500 skinu tai imanoma tik pakeisti senus i naujius skinus.manau seni skinai po kazkiek laiko vistiek atsibosta.norim padaryti kad butu jum smagiau zaisti serveryja,taigi rasykit ka manot,uz ar pries ir kodel.jei bus skinu atnaujinimas tai daugiausiai tu beverciu skinu.taip pat manau reiktu padidinticgeresniu skinu kritimo tikimybe,del sito taip pat sakykit savo nuomone.

3 Months ago
As   esu uz :) Istikruju butu geriause  padaryti servo RR :)
3 Months ago
As   esu uz :) Istikruju butu geriause  padaryti servo RR :) Ir siulyciau pakeisti Ak47 Otlow , ak47 dragon gold, m4a1 deselote spice , m4a1 vulcanAs   esu uz :) Istikruju butu geriause  padaryti servo RR :) Ir siulyciau pakeisti Ak47 Otlow , ak47 dragon gold, m4a1 deselote spice , m4a1 vulcan
3 Months ago
As uz RR, o jai skinus keisti tai va listas biski : Ak outlaw, ak heat, ak neva, ak orange vulcan, ak horus , ak golden dagon, m4a1 vulcan , m4 desolate, awp pit viper, awp electric hive , deagle naga, jungle , xtinct pradziai tiek
3 Months ago
DEAGLE Corinthian  USP Desolate Space AWP Sticker Bomb Snow