Kodel effect nebera administratorius

8 Months ago

Sitos temos nebuciau kures jei murz neignoruotu zinuciu :)
Noriu ispeti sita tema ne todel, kad noriu susigrazinti teises, o todel kad noriu tiesos...

Taigi kitiems idomu kodel effect nebera administratorius kiti galvoja, kad prisidirbau, kiti taip nemano, bet daug klausia kodel, taigi atsakysiu i jusu klausima sitoje temoje ir dar biski pastabu murz.
taigi kodel? o todel nes taip nusprende murz!!!
kodel taip? nes jam nepatiko parasytos mano zinutes.
taigi ka as rasiau tokio murz, kad taip jam neitiko?
Vienas zmogus paprase manes saskaitos, kad galetu paremti projekta sako rasiau murz, bet jis neatsako sako gal gali paprasyti jo sask nr, kad galeciau paremti projekta atsakiau gerai.
parasiau murz tokia zinute...atsiusk saskaitos nr zmogus nori paremti projekta!
atsakymas buvo toks (?)
pakartojau zinute...atsiusk saskaitos nr zmogus nori paremti projekta!
atsakymas Tu mane db sunervinai tu nebesi administratorius tu ka nori kad perimtu serveri...
rasau as.klausiu jo, ka tu cia rasai apie koki peremima kalbama.
pakartojau zinute tik aiskiau sakau zmogus nori PAREMTI projekta...
atsakymas nori kad parduociau serviri ir kam tau reikia saskaitos jei ne tau ves tuos pinigus uz ta projekta.
sako einu pakeisiu visus kodus ir pasiliksiu sau projekta.
ir pasiunte mane (pasol tu):)
taip ir padare pakeite visus kodus ir pasalino mane is administratoriaus teisiu... :)
taigi man idomu uz ka tu mane pasalinai ir savarbiausiai dar pasiuntei???
Uz tai, kad as tau daugiau negu du metus padedu serveri priziureti ir tvarkyti cia toks siuolaikinis atsidekojimas.?
na manau is tavo puses tai zema!!!!
Ar todel, kad cia tavo projektas ka noriu ta darau?
taip as sutinku, bet mane siusti neturi jokios teises ir dar ne priciom...
beto del tavo projekto ir ka noriu ta darau! na jo ka nori ta darai, bet pas tave projekte lankosi zmones ir pinigus moka nors ir centus.
Jei jau sukurei sita projekta tai buk geras ir parodyk siek tiek aktyvuma ir pagarbos, o dabar tiek man tiek zmones prizadi, o pazadu neispildai.
Ir reikia prasyti po 10 kartu, kad kazka padarytum ar paaiskintum kaip ta padaryti, kiek zmones rase pasiulimu i visus ignoras zinoma sakysi nepatinka pizdinkit is cia!!! lengviausias budas.
suprantu, kad dirbantis esi, bet ir as dirbu nuo 8 iki 20-23h, bet nespjaunu i viska ir zmonems atrasau, padedu, nedarau saves aukstesnio uz save.
I zinutes isvis ignoruoji na pilnai tikiu uzknisa, bet jei raso tau administratorius ir klausia kaip ka padaryti ir siulo pagalba, o tu parasai nepaslenku arba prizadi, bet tas pazadas gali testis metus, tai koks noras gali bebuti kazka tvarkyti po tokiu atsakymu, o paskui sakai jus nieko nedarot as vienas viska darau kaip tada ka buvo kai ismetei visus priziuretojus is projekto.
Nes matai tau nuotaika bloga buvo.
jei tau bloga nuotaika tai nebutina issilieti ant zmoniu kurie tau nori padeti.
Tu dar man rasei, kad per tokias zinutes dingsta pasitikejimas. Zinok po tavo tokiu ignoru prizadejimu ir siuntimu tik gali dingti pasitikejimas... 
na as pykto nieko neturiu ant taves nesi tu blogas zmogus ir daug ko ismokei mane cs, bet su savo tais priciudais tikrai jau uzpipinai. Sunkus tu zmogus, tu toks kuris neapsisprendi ko nori ir kokia siandien bus tavo nuotaika (sori bet tai tiesa)
 P.S. zinau ir as ne auksinis ir turiu savo priciudu :)

Na jei as ka rasau ne tiesa prasau mane pataisyti...
tikiuos murz atsakys kodel tu mane isvadinai? galima sakyti vagimi, apgaviku, melagiu ...
na tikiu murz gali ir istrinti sita tema, nes jam nepatiks tiesa, bet tas butu lengviausias budas...
taigi issakiau viska, atsakiau i klausimus tikiuos, kad priestaraujanciu nebus 

Pagarbiai effect  

8 Months ago
IR BETO MURZIAU TAS ZMOGUS ESU AS.PRASIAU PAS TAVE SASKAITOS BET TAIP IR NESULAUKIAU,TAD PAPRASIAU Laimio KAD TAVE  PONO PAPRASYTU KADANGI NOREJAU PAREMTI SERVERI
8 Months ago
Tikrai apmaudu skaityt.. Kad del tokios priezasties nuime visas teises.. Kai effect buvo su privilegijomis tikrai buvo viskas aktyviau ir manau jis tikrai stengesi del projekto geroves.. Viska zmogus stengdavosi padaryt kuo greiciau ir kuo geriau ir forumas nebuvo toks apmires kaip dabar.. Juo lab jei effect'as du metus atidave siam projektui,o prarado viska,nes Murz kazka ne taip perskaite ar buvo nuotaika bloga,sad story,bro. Tikiuos murz susiprotes ir grazins visas teises,nes tikrai zmogus stengdavosi padaryt viska ka tik imanoma. Zinoma cia tik mano nuomone.