Тема - Shield
   Closed

Shield

2 Months ago

[FB]-------------------------------------[FB]
||| You are banned
||| Nick: Shield.
||| IP: Nepaskelbiau, jeigu reiks būtinai parašysiu :)
||| SteamID: STEAM_1:0:1602564719
||| By admin: LOWfps
||| Reason: [Aim Detector] Name [ Shield. ] Warn [ 5 ] MaxWarn [ 5 ]
||| Ban created: 24.06.2018 - 14:19:11
||| For length: 9 ML_NOTFOUND: TIME_ELEMENT_YEAR, 11 months, 2 weeks, 6 days, 13 hours and 55 minutes
||| On: CS-GO mod 21+ (css_overpass)
||| Time left: 9 ML_NOTFOUND: TIME_ELEMENT_YEAR, 11 months, 2 weeks, 6 days, 13 hours and 55 minutes
||| Will expire: 07.06.2028 - 04:14:11
[FB]-----------------------------

+ Baniuką gavau free, non-steamas esu. Demo čia:
https://www43.zippyshare.com/v/gN7v4nKg/file.html

2 Months ago
Koks tau cia free ?
2 Months ago
AIM DETECTOR Sitie zodziai viska pasako,o tu sakai FREE :) juokingas tu..
2 Months ago
LOWfps He writes:

AIM DETECTOR Sitie zodziai viska pasako,o tu sakai FREE :) juokingas tu..

Na, ne visada galima pasitikėti informacinėmis sistemos, kadangi jos dažniau apgaudinėja, negu žmonės, bet tu sakai, kad "AIM DETECTOR" tau yra viskas, šia sistema tu juo labiau patikėtumei, nei pačiu savimi, tą galime matyti tavo komentare: "AIM DETECTOR Sitie zodziai viska pasako,o tu sakai FREE :) juokingas tu.." . O jeigu paėmus detaliau, tu net nepasižiūrėjai DEMO įrašo, kurio adresą įrašiau savo temoje. Bet pagalvojus, jeigu jau taip visus blokuosi, kas liks? Tikėsi tik informacinėmis technologijomis, ir visus blokuoti taip kaip mane, net neįsitikinęs ar tai tiesa? Žinai, būčiau aš tau visus įrodymus nusiuntęs, kad neturiu žaidimą palengvinančių programų, pavyzdžiui tokių, kaip tavo išvadoje parašyta: " Aim Detector] Name [ Shield. ] Warn [ 5 ] MaxWarn [ 5 ] " . Bet tu man net nesakei, kad tai padaryčiau: įdėčiau DEMO įrašą, "ss" (screenshoot'us) padaryčiau, tiesiog taip paprastai liepei išeit, kaip "šiukšlę" , to pasakoje dar vienas dalykas, kad negerbi žaidėjų. Na, mano nuomone, tavo toks elgesys nėra geras, ir administracijoj netiktumei būti, bet kitiems atrodo kitaip. Tai bent,jeigu jau pareigingas toks esi, paprašysiu tavęs atsiųsti pagrindinio savininko kontaktus, kad galėčiau su juo susisiekti (nesvarbu ar Skype,Discord,Fb...) .

2 Months ago
Sistema pati rode, jog pas tave aimas, cia jau nemusu problemos kad sistema taip rode mes tiktais isitikiname jog serveryje jokiu hackeriu nebutu. :)
2 Months ago
Tai tavo nuomone jeigu dabar as steam zaidejas ir gauciau VAC bana tai jiems irgi galeciau rasyt Kodel jus tikite SISTEMA? :) Ir jei tu jau cia toks protingas ir geras zaidejas tai nusipirk steama ir bus tvarka nes dabar puse CS 1.6 parsisiustu non-steam su aliasais ir t.t :) Tai kad siulyciau tau nusipirkti steama ir tada parasyk nuimsiu bana ir bus tvarka.Ir prie ko cia blokuosi visus? :) jei tik blokuoju tuos kur detectina :)
2 Months ago
LOWfps He writes:

Tai tavo nuomone jeigu dabar as steam zaidejas ir gauciau VAC bana tai jiems irgi galeciau rasyt Kodel jus tikite SISTEMA? :) Ir jei tu jau cia toks protingas ir geras zaidejas tai nusipirk steama ir bus tvarka nes dabar puse CS 1.6 parsisiustu non-steam su aliasais ir t.t :) Tai kad siulyciau tau nusipirkti steama ir tada parasyk nuimsiu bana ir bus tvarka.Ir prie ko cia blokuosi visus? :) jei tik blokuoju tuos kur detectina :)

Tai tarkim jeigu aš per steam'ą pasileidžiu tai tu mane unbanini ane?
2 Months ago
Nu visi esame vienaip ar kitaip suklyde,tai manau leisciau tau pasitaisyt :) Bet tik tuomet kai isigysi steam.
2 Months ago
manau bus atbanintas tingiu siustis demo bet net man su steam buvo taip sistema pradeda grybaut jai pingas stabilei +200 +180 kartais ir +80  o steama gali nusipirkt drasei dabar tik 81 ar 89ct su tuo problemu nekils o del sistemos parasysiu murziui kai netingesiu jisloguos pazes grybavo sistema ar teisingai bana dejo todel 80% kad banas bus nuimtas 
2 Months ago
Jau issiaiskinom ir be ziebtuvelio sia tema :) Ir dar kai lagas banina neraso AIM DETECTOR:)
2 Months ago
Banned for move commands flooding (burst)  <- va kaip banina uz laga:)
Chat