Serverio taisykles
Ziebtuvelis

Administrator


Rating: 16


Messages: 6


Thanks: 2

1. Draudžiama reklamuoti kitus projektus, neigiamai veikti serverį. BAN – nuo 1 savaitės iki amžino bano.

2. Draudžiama campinti vienoje vietoje ilgiau nei 10sec. Be jokių įspėjimų, SLAY, KICK, BAN 120 min (2 valandos). (Negalioja saugojant C4, bombos minavimo vieta, įkaitus).

3. Draudžiama spaminti, daug kartų iš eilės rašyti (floodinti) per chatą (Max 2x.). UŽTILDYMAS 10 min (600sec), BAN nuo dienos iki savaitės.

4. Draudžiama naudoti pagalbines priemones: (aim, wh, norecoil, pagalbinius modelius ir kita, pas žaidėja negali būti jokiu papildomu .dll ir kitokio tipo failu, nors ir pagalbinės priemonės neįjungtos) BAN visam laikui.

5. Neįžeidinėti kitų žaidėjų. (privačiai įžeidinėti irgi draudžiama) Be jokių įspėjimu UŽTILDYMAS (iki savaites) po to seka BAN iki amžino. Priklauso nuo įžeidimų pobūdžio.

6. Per mikrafoną galima kalbėti tik nuo 16 metų! (Nebent bendrauji normaliai ir turi normalų balso tembrą)  Be jokių įspėjimų UŽTILDYMAS, BAN iki 600 min (10 valandų).

7. Draudžiama leisti muziką! BAN – 1440min (1 diena).

8. Negalima naudoti jokių Alias scriptu (net autobuy, bhop…). BAN visam laikui.

9. Draudžiama žaisti su nick’u, kuriame yra keiksmažodis ar kitą žmogų įžeidžiantis žodis.  Be jokių įspėjimų KICK, BAN – 600 min (10valandų).

10. Jeigu paslauga yra ant nickname, draudžiama VIP’ams ir ADMIN’ams dalinti savo paslaugos duomenis (password). Paslaugos nuėmimas.

11. Draudžiama apeiti esamą baną kitu SteamID ar IP, kitam žaidėjui prisijungti prie banintos paskyros. Banas permanent (visam laikui). Turintiems paslaugą – jos nuėmimas, taipogi account ištrynimas.

12. Draudžiama būnant mirusiu pasakinėti, nesvarbu, net jūsų to prašo Prižiūrėtojas ar Pagr.Administratorius. UŽTILDYMAS 600sec (10min)

13. Draudžiama kenkti žaidimo kokybei (Žaisti su prastu internetu (laginti), leisti garsus per MIC, floodinti E arba prožektorių ir panašiai) BAN iki savaitės. Priklauso nuo pažeidimo pobūdžio.

14. Draudžiama žaidžiant kalbėti per [Skype, TeamSpeak ir panašias platformas] tik tam, kad padėtum su tavimi kalbančiam žmogui ir pasakytum kur yra priešai. (toks pažeidimas prilygsta WH naudojimui) BAN nuo 10080 min. iki amžino.

15. Administracijos chatas skirtas tik svarbiems pranešimams. Pasisveikinimai, juokeliai ir kiti nereikalingi pranešimai nebus toleruojami. BAN 60-300 min.

16. Prašyti Demo ar SS ir už tai NUBAUSTI gali tik išrinkti serverio PRIŽIŪRĖTOJAI. BAN 1 diena – savaitė.

17. Negalima naudotis serverio sistemos klaidomis, o apie spragas pranešti pagrindiniams serverio adminams arba prižiūrėtojams, neviešinant pačio bugo. BAN nuo 1 savaitės – amžinai.

18. Vagystės, pasikartojančios apgavystės. BAN nuo 1 savaitės – amžinai.

19. Neskleisti per mikrafoną įvairių garsų kurie trukdytų žaidimui t.y. šnypštimas, švilpavimas ar panašūs nereikalingi garsai. UŽTILDYMAS 10min. (600 sec.), BAN iki 180min. (3 val.)

20. Draudžiama prašinėti serverio resursų bei provokuoti kitus žaidėjus žaisti iš serverio resursų. UŽTILDYMAS – iki 1440min (iki 1 dienos)

21. Draudžiama kenkti serveriui! (grasinimai taip pat netoleruojami) BAN – nuo 1 savaitės iki amžino bano.

22. Draudžiama apgaudinėti kitus žaidėjus pardavinėjant serverio resursus, valiuta, skinus už realius pinigus ar kitus materialius dalykus į kuriuos galima iškeisti. To nesilaikant jūsų paskyros bus pašalintos iš mūsų projekto ir gausite amžiną baną.
Nukentėjusysis turi turėti rimtus įrodymus prieš asmenį kuris apgavo.
Nukentėjęs asmuo nuo administracijos nieko neatgauna. (prieš darant sandorius pasiklausinėkite ar tai patikimas žaidėjas arba pasiimkite tarpininką)

23. Draudžiama žaisti su lagais/FPS dropais kurie matomi jus stebint arba savo lagu tampate pranašesni prieš kitus žaidėjus. BAN – nuo 1 valandos iki amžino bano.

24. Draudžiama kituose projektuose reklamuoti mūsų projektą bei jo serverius! BAN nuo savaitės iki amžino!

25. Draudžiama nesilaikyti susitarimo žaidžiant iš serverio resursų! Ban iki METŲ!
(Pgr. Administracija ir Prižiūrėtojai neprivalo gilintis į situacija ir už tai bausti taisyklės pažeidėją)

26. [CS:GO Taisyklė] Jei Oficialiai žaidėjas yra mutintas ant CS:GO žaidimo, jei atsimutinus jis nepagarbiai bendrauja su kitais, be įspėjimu toks žaidėjas yra perkeliamas į TOXIC VOICE kanalą.

27. Draudžiama skleisti melaginga informacija apie serverį, demotyvuoti žaidėjus prieš serverį/jo sistemas, nuteikinėti nebežaisti ar eiti žaisti kitur! BAN iki AMŽINO!

28. Žaidėjas keliantis abejones dėl pagalbinių programų naudojimo, susekus žaidėja turintį virš 1 VAC’u! Iškarto dedamas AMŽINAS BAN!

29. Laimėjus GIVEAWAY/Konkursą/Aukcioną/Patraukus realų skiną susiekti ir atsiimti prizą per savaite laiko, kitu atveju prizas grįžta atgal į fonda!

30. Draudžiama gamblinti/žaisti iš serverio resursų už serverio ribų (tam yra sukurtas serverio CASINO per kurį galite visa tai atlikti) gresia sistemų apribojimas arba BAN’as

Edited: Ziebtuvelis, 31 December 2022 , 19:00
Authorization
  Login with VK
Last Forum activity

Website news.

Date: 15 January 2023 , 00:54

Author: Murz

Server discord

Date: 7 January 2023 , 00:16

Author: Ziebtuvelis

Server Rules

Date: 31 December 2022 , 19:11

Author: Ziebtuvelis

Правила сервера

Date: 31 December 2022 , 19:09

Author: Ziebtuvelis

Serverio taisykles

Date: 31 December 2022 , 18:59

Author: Ziebtuvelis